DS.

MENU

DS.

M

Další odkazy

O nás

Kariéra

Reference

Blog

Kontakt

Propojení CRM Raynet s WordPressem pro snadnější správu kontaktů a úkolů

Propojení CRM Raynet
02.22.2023

Pokud jste už někdy používali CRM od Raynetu, jistě víte, jak moc ulehčuje organizaci vašich kontaktů a úkolů. A jedním z častých požadavků klientů je propojení kontaktních formulářů s WordPressem a jejich CRM. Pokud tedy používáte CRM od Raynetu můžete ho propojit s libovolným WordPress formulářem – Contact Form 7, Gravity Forms, Caldera Forms a dalším.

Raynet CRM – nejoblíbenější cloudové řešení v ČR

Raynet CRM je nejoblíbenější cloudové CRM v ČR s více než 12201 aktivními uživateli. Jeho vlastní integrační systém nabízí spoustu propojení se třetí stranou, jako jsou např. Mailchimp, Ecoemail, Idoklad, Fakturoid, Pohoda, Shoptet a Freelo. A pokud vám tyto rozšíření nestačí, Můžete využit služby třetích stran nebo šikovného programátora.

(zdroj: https://raynet.cz/cloud-crm/)

Propojení CRM Raynet s WordPressem, kde získat API klíč.

K propojení CRM RAYNETu a WordPressu bude zapotřebí API klíč. Ten získáte v Nastavení.

Pro propojení CRM Raynet a WordPressu budete potřebovat API klíč, který získáte v Nastavení Raynetu. V levém menu klikněte na část Pro Vývojáře a poté na API klíče. Vyberte uživatele, pod kterým se integrace vytvoří, pojmenujte API klíč a zkopírujte jej. Později už ho totiž nebude možné zobrazit. Nakonec klikněte na tlačítko Uložit.

Pokud máte zájem o propojení WordPressu a CRM Raynet, neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté vám rádi poradí a pomohou s integrací.

Získejte bezplatnou konzultaci.

Posuňte vaše online podnikání na vyšší level

Autoři

David Pavlovič

David Pavlovič

Tvorbě webových stránek se věnuji od teenagerovského věku a prvotní hobby přerostlo ve vášeň, kterou jsem nadále dlouhodobě rozvíjel u vlastních projektů i projektů pro lidi ze svého okolí. Až po narození dcery se zrodila myšlenka přetavit své bohaté a dlouholeté zkušenosti do profesionální digitální agentury Dreamspace.cz.

Pin It on Pinterest