DS.

MENU

DS.

M

Další odkazy

O nás

Kariéra

Reference

Blog

Kontakt

Jak na affiliate marketing? S webinářem od Affilboxu to zmáknete raz dva!

Tvorba webových stránek
11.17.2020

Affiliate marketing je provizní systém – silný nástroj, který vám může výrazně zvýšit obraty, pokud s ním budete umět správně zacházet. S jeho pomocí jako byste si najali celou síť obchodníků, kteří budou prodávat vaše produkty. Můžete tak zacílit na mnohem širší skupinu zákazníků, než jen pomocí svého e-shopu. Více o affiliate marketingu psal na našem blogu Lukáš Dubina v článku Co je to affiliate marketing a jak díky němu vydělávat?

byste byli schopni využívat všech výhod affiliate marketingu efektivně, je potřeba chápat principy affiliate a umět vše správně nastavit. Právě pro tento účel pořádáme ve spolupráci s Jaroslavem Janíčkem, dlouholetým affiliate manažerem a marketingovým ředitelem aplikace AffilBox webinář, kterého se jakožto naši zákazníci můžete zúčastnit zcela zdarma.

Obsahem webináře bude kompletní nastavení AffilBoxu a jeho napojení na Eshop-rychle. Po webináři byste měli být schopni spustit svůj vlastní affiliate program na platformě AffilBox.

Získejte bezplatnou konzultaci.

Posuňte vaše online podnikání na vyšší level

Autoři

David Pavlovič

David Pavlovič

Tvorbě webových stránek se věnuji od teenagerovského věku a prvotní hobby přerostlo ve vášeň, kterou jsem nadále dlouhodobě rozvíjel u vlastních projektů i projektů pro lidi ze svého okolí. Až po narození dcery se zrodila myšlenka přetavit své bohaté a dlouholeté zkušenosti do profesionální digitální agentury Dreamspace.cz.

Pin It on Pinterest