DS.

DS.

MENU

DS.

M
Jak na affiliate marketing? S webinářem od Affilboxu to zmáknete raz dva!
11.17.2020
Tvorba webových stránek
Autor příspěvku David Pavlovič

Affiliate marketing je provizní systém – silný nástroj, který vám může výrazně zvýšit obraty, pokud s ním budete umět správně zacházet. S jeho pomocí jako byste si najali celou síť obchodníků, kteří budou prodávat vaše produkty. Můžete tak zacílit na mnohem širší skupinu zákazníků, než jen pomocí svého e-shopu. Více o affiliate marketingu psal na našem blogu Lukáš Dubina v článku Co je to affiliate marketing a jak díky němu vydělávat?

byste byli schopni využívat všech výhod affiliate marketingu efektivně, je potřeba chápat principy affiliate a umět vše správně nastavit. Právě pro tento účel pořádáme ve spolupráci s Jaroslavem Janíčkem, dlouholetým affiliate manažerem a marketingovým ředitelem aplikace AffilBox webinář, kterého se jakožto naši zákazníci můžete zúčastnit zcela zdarma.

Obsahem webináře bude kompletní nastavení AffilBoxu a jeho napojení na Eshop-rychle. Po webináři byste měli být schopni spustit svůj vlastní affiliate program na platformě AffilBox.

Autoři

David Pavlovič

David Pavlovič

Tvorbě webových stránek se věnuji od teenagerovského věku a prvotní hobby přerostlo ve vášeň, kterou jsem nadále dlouhodobě rozvíjel u vlastních projektů i projektů pro lidi ze svého okolí. Až po narození dcery se zrodila myšlenka přetavit své bohaté a dlouholeté zkušenosti do profesionální digitální agentury Dreamspace.cz.

Pin It on Pinterest